XII. SZABOLCS KUPA Nemzetközi Úszóverseny
Nyíregyháza, Sóstógyógyfürdő 2011. szeptember 24.
50 m. fiú mellúszás
3. versenyszám
A - 1996 és idősebb korosztály
1. Szurovcsák Ádám 1995 Nyírsuli 0:35,22 434p
2. Kozák Dávid 1996 Nyírsuli 0:37,62 356p
3. Gyebróczki Máté 1996 Nyírsuli 0:38,01 345p
4. Kovács Attila 1967 Nyír-Szenior 0:38,32 337p
5. Hajdú Gyula 1971 Nyír-Szenior 0:39,81 300p
6. Machnyik Zsolt 1996 Nyírsuli 0:40,31 289p
7. Magera Tamás 1996 Nyírsuli 0:44,15 220p
8. Lovász Mátyás 1946 Nyír-Szenior 0:52,44 131p
B - 1997-1998 korosztály
1. Gavris Ionut 1997 Crisul Nagyvárad 0:35,29 431p
2. Voda Erich 1998 Crisul Nagyvárad 0:35,41 427p
3. Gyöngyösi Boldizsár 1997 Nyírsuli 0:37,49 360p
4. Raita Petrica 1998 Baia Mare Úszóklub 0:41,50 265p
C - 1999-2000 korosztály
1. Sallay Tamas 1999 Crisul Nagyvárad 0:35,50 424p
2. Tóth Márk 1999 Nyírsuli 0:36,00 406p
3. Kozák Tamás 1999 Nyírsuli 0:39,97 297p
4. Pech Edvard 1999 Baia Mare Úszóklub 0:42,03 255p
5. Gavallér Kevin 2000 Nyírsuli 0:44,19 219p
6. Sleam Sergiu 1999 Baia Mare Úszóklub 0:44,73 212p
7. Osali Paul 1999 Baia Mare Úszóklub 0:45,66 199p
8. Lakatos Dominik 2000 Nyírsuli 0:49,90 152p
9. Kovács Dániel 1999 Nyírsuli 0:53,17 126p
10. Alexa Andreas 1999 Baia Mare Úszóklub 0:53,65 122p
11. Oszlánszki Viktor 1999 Nyírsuli 0:56,31 106p
12. Varga Bence 2000 Nyírsuli 0:59,00 92p
13. Jeles Huba 2000 Nyírsuli 1:01,40 81p
14. Gebri Máté 2000 Nyírsuli 1:20,34 36p
D - 2001-2002 korosztály
1. Tivadar Denis 2002 Crisul Nagyvárad 0:45,06 207p
2. Molnár Bálint 2002 Debreceni Sportc. SI 0:46,46 189p
3. Gyarmaty Csaba 2001 Baia Mare Úszóklub 0:48,68 164p
4. Hosu Raul 2001 Baia Mare Úszóklub 0:49,06 160p
5. Tomasovszki Adrián 2001 Nyírsuli 0:52,89 128p
6. Garai Balázs 2002 Nyírsuli 0:54,87 114p
7. Huresan Bogdan 2001 Baia Mare Úszóklub 0:58,59 94p
8. Harsányi Máté 2002 Nyírsuli 1:02,85 76p
9. Kovács Richárd 2001 Nyírsuli 1:12,39 50p
E - 2003 és fiatalabb
1. Huszar Szabolcs 2003 Crisul Nagyvárad 0:53,16 126p
2. Zetea Luca 2004 Baia Mare Úszóklub 1:01,18 82p
3. Berghoffer Milán 2003 Nyírsuli 1:05,33 68p
4. Ványi Zalán 2003 Nyírsuli 1:16,80 41p
5. Csontos Benedek 2004 Nyírsuli 1:30,78 25p
50 m. leány mellúszás
4. versenyszám
A - 1996 és idősebb korosztály
1. Lippa Enikő 1995 Nyírsuli 0:40,13 409p
B - 1997-1998 korosztály
1. Molnár Laura 1998 Nyírsuli 0:37,69 494p
2. Daraban Alexandra 1997 Crisul Nagyvárad 1:47,75 21p
C - 1999-2000 korosztály
1. Buskó Csenge 1999 Nyírsuli 0:43,75 316p
2. Mokos Csenge 1999 Nyírsuli 0:44,19 306p
3. Tomasovszki Martina 1999 Nyírsuli 0:44,60 298p
4. Sonea Chelsea 2000 Crisul Nagyvárad 0:46,28 267p
5. Ioan Carina 2000 Crisul Nagyvárad 0:49,35 220p
6. Viktor Yvette 2000 Crisul Nagyvárad 0:51,77 190p
D - 2001-2002 korosztály
1. Chiricheu Patricia 2001 Crisul Nagyvárad 0:44,50 300p
2. Muntean Diana 2001 Baia Mare Úszóklub 0:48,28 235p
3. Tatar Ariana 2001 Crisul Nagyvárad 0:51,15 197p
4. Sabau Olimpia 2001 Crisul Nagyvárad 0:53,16 176p
5. Szilágyi Renáta 2002 Debreceni Sportc. SI 0:53,78 170p
6. Chis Ana 2001 Baia Mare Úszóklub 0:56,28 148p
7. Batár Dorka 2001 Nyírsuli 1:05,78 92p
E - 2003 és fiatalabb
1. Huszar Ingrid 2003 Crisul Nagyvárad 0:49,97 212p
2. Hais Dorottya 2003 BHSE 0:56,95 143p
3. Pantya Franciska 2003 Crisul Nagyvárad 0:59,22 127p
4. Kiss Anasztázia 2004 Nyírsuli 1:04,28 99p
5. Hatházi Dóra 2004 Nyírsuli 1:04,50 98p
6. Papp Zselyke 2004 Crisul Nagyvárad 1:04,93 96p
7. Cosma Antonia 2003 Baia Mare Úszóklub 1:08,50 82p
8. Iolitta Alexia 2005 Baia Mare Úszóklub 1:08,59 82p
9. Tomasovszki Enikő Emese 2005 Nyírsuli 1:09,37 79p
10. Berghoffer Luca 2005 Nyírsuli 1:45,87 22p
|