XLIV. Országos Gyermek Bajnokság
Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda 2011. július 22-24.
1. nap előfutamok
200 m. fiú vegyesúszás B
36. Gyöngyösi Boldizsár 1997 2:39,1
50m: 0:32,67 100m: 1:14,84 150m: 2:01,54
200 m. leány vegyesúszás A
15. Buskó Csenge 1999 2:43,54
50m: 0:36,22 100m: 1:18,99 150m: 2:11,41
28. Mokos Csenge 1999 2:50,21
50m: 0:37,76 100m: 1:21,36 150m: 2:11,94
100 m. fiú hátúszás C
25. Ábri Nataniel 2000 1:18,92
50m: 0:38,09
32. Gavallér Kevin 2000 1:19,98
50m: 0:39,19
200 m. leány hátúszás A
8. Tomasovszki Martina 1999 2:39,57
50m: 0:37,71 100m: 1:17,95 150m: 1:59,39
31. Mokos Csenge 1999 2:50,27
50m: 0:41,15 100m: 1:24,34 150m: 2:08,15
400 m. fiú gyorsúszás B
10. Reményi Ármin 1998 4:38,65
50m: 0:31,18 100m: 1:05,80 200m: 2:17,92 300m: 3:30,55
400 m. fiú gyorsúszás C
41. Kovács Dániel 1999 5:17,36
50m: 0:36,17 100m: 1:15,30 200m: 2:36,51 300m: 3:57,58
100 m. leány gyorsúszás A
1. Buskó Csenge 1999 1:03,15
50m: 0:30,87
24. Tomasovszki Martina 1999 1:10,18
50m: 0:33,58
200 m. fiú mellúszás C
36. Reményi Damján 2000 3:20,59
50m: 0:44,99 100m: 1:37,40 150m: 2:30,90
1. nap döntők
200 m. leány hátúszás A
7. Tomasovszki Martina 1999 2:40,28
50m: 0:37,95 100m: 1:18,80 150m: 1:59,82
100 m. leány gyorsúszás A
1. Buskó Csenge 1999 1:01,91
50m: 0:30,61
4*100 m. fiú vegyesváltó C
9. Nyírsuli 5:16,68
1:18,89 ( 1:18,89) Ábri Nataniel 2000 0:37,81
2:47,68 ( 1:28,79) Kozák Tamás 1999
4:05,92 ( 1:18,24) Gavallér Kevin 2000
5:16,68 ( 1:10,76) Reményi Damján 2000
2. nap előfutamok
100 m. fiú gyorsúszás B
23. Reményi Ármin 1998 1:01,71
50m: 0:30,20
100 m. fiú gyorsúszás C
18. Gavallér Kevin 2000 1:06,67
50m: 0:32,35
37. Reményi Damján 2000 1:08,59
50m: 0:33,19
55. Ábri Nataniel 2000 1:10,27
50m: 0:34,18
57. Ónodi Gyula 2000 1:10,44
50m: 0:33,11
200 m. leány gyorsúszás A
3. Buskó Csenge 1999 2:18,97
50m: 0:32,05 100m: 1:06,86 150m: 1:43,87
20. Tomasovszki Martina 1999 2:26,83
50m: 0:33,39 100m: 1:10,52 150m: 1:48,93
200 m. fiú hátúszás C
23. Ábri Nataniel 2000 2:44,53
50m: 0:39,74 100m: 1:20,99 150m: 2:03,82
100 m. fiú mellúszás B
35. Gyöngyösi Boldizsár 1997 1:23,99
50m: 0:40,61
100 m. fiú mellúszás C
31. Kozák Tamás 1999 1:30,67
50m: 0:42,74
38. Reményi Damján 2000 1:32,82
50m: 0:43,64
2. nap döntők
200 m. leány gyorsúszás A
2. Buskó Csenge 1999 2:12,25
50m: 0:31,09 100m: 1:04,07 150m: 1:38,99
800 m. leány gyorsúszás A
4. Buskó Csenge 1999 9:42,23
50m: 0:32,66 100m: 1:08,89 200m: 2:22,96 300m: 3:36,96 400m: 4:50,47
4*200 m. fiú gyorsváltó C
10. Nyírsuli 10:00,77
2:30,62 ( 2:30,62) Ábri Nataniel 2000 1:12,44
5:05,64 ( 2:35,02) Kovács Dániel 1999
7:36,16 ( 2:30,52) Reményi Damján 2000
10:00,77 ( 2:24,61) Gavallér Kevin 2000
3. nap előfutamok
400 m. leány gyorsúszás A
1. Buskó Csenge 1999 4:49,70
50m: 0:32,56 100m: 1:08,78 200m: 2:23,85 300m: 3:38,08
15. Mokos Csenge 1999 5:06,48
50m: 0:34,17 100m: 1:11,94 200m: 2:30,93 300m: 3:49,20
200 m. fiú gyorsúszás B
14. Reményi Ármin 1998 2:13,27
50m: 0:31,01 100m: 1:05,18 150m: 1:39,69
200 m. fiú gyorsúszás C
22. Gavallér Kevin 2000 2:24,29
50m: 0:34,05 100m: 1:11,37 150m: 1:48,45
43. Ábri Nataniel 2000 2:29,40
50m: 0:34,98 100m: 1:13,23 150m: 1:52,91
53. Reményi Damján 2000 2:32,49
50m: 0:34,45 100m: 1:13,83 150m: 1:54,65
100 m. leány hátúszás A
12. Tomasovszki Martina 1999 1:16,81
50m: 0:37,64
40. Mokos Csenge 1999 1:22,13
50m: 0:40,27
100 m. fiú pillangóúszás B
22. Gyöngyösi Boldizsár 1997 1:09,47
50m: 0:32,18
100 m. fiú pillangóúszás C
27. Gavallér Kevin 2000 1:16,67
50m: 0:35,55
3. nap döntők
400 m. leány gyorsúszás A
1. Buskó Csenge 1999 4:41,67
50m: 0:31,79 100m: 1:06,12 200m: 2:17,55 300m: 3:30,11
1500 m. fiú gyorsúszás B
7. Reményi Ármin 1998 18:05,87
50m: 0:31,93 100m: 1:06,98 200m: 2:18,42 400m: 4:43,97 800m: 9:36,16
1500 m. fiú gyorsúszás C
11. Kovács Dániel 1999 20:07,5
50m: 0:36,10 100m: 1:15,12 200m: 2:36,20 400m: 5:19,82 800m: 10:44,39
4*100 m. fiú gyorsváltó C
10. Nyírsuli 4:34,76
1:08,21 ( 1:08,21) Reményi Damján 2000 0:33,32
2:18,25 ( 1:10,04) Ónodi Gyula 2000
3:28,21 ( 1:09,96) Ábri Nataniel 2000
4:34,76 ( 1:06,55) Gavallér Kevin 2000
Éremtábla
|