Észak-alföld Régió úszóbajnoksága
Hajdúszoboszló, 2011. május 27
Men's 50m Freestyle - férfi gyorsúszás
3. Katona Krisztián 1995 0:27,16 458p
5. Gyebróczki Máté 1996 0:27,56 438p
8. Kozák Dávid 1996 0:28,29 405p
13. Magera Tamás 1996 0:30,85 312p
Kizárva
Machnyik Zsolt 1996 Szabálytalan rajt
10. Chrenkó Máté 1997 0:30,41 326p
12. Jármi Máté 1998 0:33,92 235p
1. Gavallér Kevin 2000 0:31,19 302p
3. Ónodi Gyula 2000 0:31,93 282p
5. Reményi Damján 2000 0:32,41 269p
6. Ábri Nataniel 2000 0:32,56 266p
12. Kozák Tamás 1999 0:33,82 237p
17. Tóth Márk 1999 0:35,76 200p
1. Trizner Olivér 2001 0:32,76 261p
7. Valent Gergő 2001 0:35,94 197p
14. Újvári Zoltán 2001 0:37,95 168p
25. Tomasovszki Adrián 2001 0:41,02 133p
30. Garai Balázs 2002 0:42,49 119p
Women's 50m Freestyle - női gyorsúszás
1. Molnár Laura 1998 0:29,47 522p
1. Buskó Csenge 1999 0:29,51 520p
3. Tomasovszki Martina 1999 0:32,88 376p
6. Mokos Csenge 1999 0:33,43 357p
9. Timku Fanny 1999 0:34,43 327p
2. Csontos Réka 2002 0:35,81 291p
4. Machnyik Nikolett 2001 0:36,56 273p
4. Bakos Enikő 2001 0:36,56 273p
14. Urbin Dóra 2001 0:39,25 221p
15. Tóth Gréta 2001 0:39,71 213p
16. Timku Vivien 2002 0:39,81 211p
33. Sebők Cintia 2002 0:51,62 97p
5. Kiss Anasztázia 2004 1:03,04 53p
Men's 50m Backstroke - férfi hátúszás
4. Katona Krisztián 1995 0:33,04 385p
6. Gyebróczki Máté 1996 0:33,94 355p
9. Magera Tamás 1996 0:39,42 226p
6. Chrenkó Máté 1997 0:35,93 299p
4. Ábri Nataniel 2000 0:38,35 246p
6. Ónodi Gyula 2000 0:39,71 221p
12. Tóth Márk 1999 0:42,52 180p
13. Széll László 2000 0:42,65 179p
15. Kovács Dániel 1999 0:45,04 152p
19. Bártfai Levente 1999 0:47,19 132p
14. Kende Bence 2002 0:49,29 116p
18. Garai Balázs 2002 0:51,28 103p
Women's 50m Backstroke - női hátúszás
2. Tomasovszki Martina 1999 0:37,38 379p
5. Mokos Csenge 1999 0:39,72 316p
8. Timku Fanny 1999 0:42,23 263p
1. Bakos Enikő 2001 0:41,11 285p
2. Machnyik Nikolett 2001 0:41,45 278p
3. Csontos Réka 2002 0:41,46 278p
13. Kurucz Dzsesszika 2001 0:46,47 197p
16. Koji Réka 2001 0:47,02 190p
18. Urbin Dóra 2001 0:47,73 182p
19. Tóth Gréta 2001 0:48,26 176p
21. Timku Vivien 2002 0:49,05 167p
24. Diczkó Csenge 2002 0:52,11 140p
Men's 50m Breaststroke - férfi mellúszás
8. Machnyik Zsolt 1996 0:41,21 271p
9. Jármi Máté 1998 0:43,12 236p
2. Reményi Damján 2000 0:41,07 273p
3. Kozák Tamás 1999 0:41,49 265p
6. Gyöngyösi Zsombor 2000 0:44,83 210p
8. Valent Gergő 2001 0:45,85 196p
Women's 50m Breaststroke - női mellúszás
7. Gavallér Kitti 1996 0:42,95 334p
Kizárva
Molnár Laura 1998 Szabálytalan rajt
7. Tomasovszki Enikő Emese 2005 1:13,38 66p
Men's 50m Butterfly - férfi pillangóúszás
2. Kozák Dávid 1996 0:28,62 481p
1. Gavallér Kevin 2000 0:34,48 275p
3. Ónodi Gyula 2000 0:35,47 252p
2. Trizner Olivér 2001 0:36,49 232p
12. Garai Balázs 2002 0:47,83 103p
Women's 50m Butterfly - női pillangóúszás
1. Buskó Csenge 1999 0:33,62 414p
Men's 200m Individual Medley - férfi vegyesúszás
3. Kozák Dávid 1996 2:28,94 449p
4. Gyebróczki Máté 1996 2:30,40 436p
1. Gavallér Kevin 2000 2:48,18 312p
5. Kozák Tamás 1999 2:59,37 257p
14. Kovács Dániel 1999 3:16,06 197p
1. Trizner Olivér 2001 2:58,12 262p
Women's 200m Individual Medley - női vegyesúszás
1. Molnár Laura 1998 2:37,01 518p
1. Buskó Csenge 1999 2:41,35 477p
2. Mokos Csenge 1999 2:49,85 409p
3. Tomasovszki Martina 1999 2:54,38 378p
|